ÖZEL ETİKET ÜRETİMİ

Son teknoloji ile birlikte gelişmiş dijital baskı makinelerimiz ve alanında tecrübeli makine ustalarımız ile işletmenize uygun istediğiniz ölçüde ve türde baskılı baskısız etiket siparişlerinizi en hızlı sürede uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz. Özel baskılı etiketlerinizi ihtiyaçlarınız dahilinde isteğe göre güncel tasarımlarla basıyoruz.

HIZLI TESLİMAT


Hızlı teslimat ile siparişlerinizi
zamanında teslim ediyoruz.

KALİTELİ ÜRETİM


Kaliteli ve uzun ömürlü
ürün garantisi sunuyoruz.

UYGUN FİYATLAR


Her bütçeye göre uygun fiyat ile
kaliteli ürüne sahip olabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ


Online alışverişlerinizi
güvenle tamamlayabilirsiniz.

ÜRÜN ÖRNEKLERİ

BASKI MAKİNELERİ

‌En hızlı ve ekonomik baskı sistemi olan flexo en yaygın kullanılan baskı türüdür. Kendinden yapışkanlı etiketler için kullanılan letterpress baskı makineleri rulo ve tabaka üretiminde kullanılır. Gelen her siparişi inceleyerek hangi baskı tekniğiyle hangi makinede ve makinelerde en kaliteli sonucu alabileceğimizi inceleyerek son teknoloji makinelerimizle ihtiyaçlarınıza yönelik etiketleri en iyi şekilde sizlere sunma gayretindeyiz.

KESİM MAKİNELERİ

Etiket üretimi konusunda uygun fiyat kaliteli ürün garantisi veren Herboy Etiket olarak etiketlerinizi son teknoloji makineler ile işletmenize uygun isteğinize göre üretiyoruz. Kesim makinelerimiz 2 adet zontene tahta bıçak 15.000 adet bıçak rezervi özelliklerine sahiptir. Herboy Etiket'in üretim parkurunda her türlü etiketi üretebilmek için çeşitli baskı teknikleri kullanıyoruz. Siparişlerinizin en hızlı ve kaliteli biçimde üretilmesi için 24 saat üretim yapmaktayız.